Moje pierwsze kroki w górach . Nasz Projekt - Korona Gór Polski.
" Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można." Edmund Hillary. Powyższe słowa doskonale odzwierciedlają moje nastawienie do górskich wędrówek i to co dzieje się w sferze moich emocji. Dużo osób nie jest w stanie zrozumieć, co się czuje, kiedy zakochujemy się w górach 😍 Znajomi mówią: co jest fajnego w "łażeniu po górach", przecież tylko się męczysz i nic z tego nie ma... Ja tam wolę poleżeć na plaży... itp. Tak, mają rację. Czasami jest to bardzo duży wysiłek, czasami nawet ponad siły, ale te widoki oraz satysfakcja jaka mnie ogarnia w momencie kiedy docieram na szczyt wynagradza wszystko. Czy Wy też tak macie? Jakie są Wasze odczucia z tym związane? Ta fascynacja zaczęła się całkiem niedawno. Góry jako cel podróży, były jakoś zawsze pomijane, a jak się już w nie wybrałam ,to podziwiałam je z daleka. Woleliśmy jeździć ...